Yalı Çapkını dizisiyle ilgili gerçek açığa çıktı! Meğer o ismin hayatını anlatıyormuş

Yalı Çapkını dizisiyle ilgili gerçek açığa çıktı! Meğer o ismin hayatını anlatıyormuş
Yalı Çapkını dizisi yayına başlayalı henüz 3 ay olmasına rağmen izlenme rekorları kırıyor. Dizinin hikayesiyle ilgili bazı dedikodular vardı. Star TV'nin fenomen dizisinde kimin hikayesinin anlatıldığı açığa çıktı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinin arkasındaki isim bilindiği gibi Gülseren Budayıcıoğlu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız eserinde Nalan'ın hayat hikayesi anlatılıyor ve bu karaktere de Burcu Biricik hayat veriyor.

YALI ÇAPKINI DİZİSİYLE İLGİLİ GERÇEK AÇIĞA ÇIKTI

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Yalı Çapkını dizisinde de kimin hayatının anlatıldığı büyük merak konusuydu.

Çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te devam eden Yalı Çapkını dizisinde, Gaziantepli Korhan Ailesi'nin direği Halis Ağa'nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit'in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu edinmekte.

HERKES DİZİDEKİ KARAKTERLERİ MERAK EDİYOR

İzleyiciler, Budayıcıoğlu'nun kapısını çalan ismin Suna olduğunu tahmin etse de Bilal Özcan, başka bir karakter olduğunu açıkladı.

s-55be90956042a4b22acb4160b7606dcb735dd587.jpg

Ekipte çalışan bir kaynaktan öğrendiğini belirten Özcan, Gülseren Budayıcıoğlu'na giden kişinin Ferit olduğunu söyledi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları da Gülseren hanıma giden ismin Seyran olduğunu öne sürmüşlerdi. Ancak iddialar doğru çıkmadı. Gülseren hanıma giden isim Ferit.

İlk kez bir erkek karakterin hayatını izliyor seyirciler. Gülseren Budayıcıoğlu genelde kadın karakterlerin hayatlarını anlatan eserlere imza atıyordu.

Örneğin Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben'in hayat hikayesini anlattığı gibi.

İlgili Haberler