Meghan ve Harry, kızları Lilibet'in fotoğrafını ilk kez paylaştı

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, Noel kartlarını yayınladı. Çift, oğulları Archie'nin son halinin görüldüğü fotoğrafla, yazın dünyaya gelen kızları Lilibet'in yüzü de ilk kez görüldü.

Yayınlanma:
Güncelleme: 24 Aralık 2021 10:46
Meghan ve Harry, kızları Lilibet'in fotoğrafını ilk kez paylaştı

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, ilk kez kızları Lilibet Diana'nın yüzünü gösterdi. Çift, ailece çekildikleri fotoğrafın basılı olduğu Noel kartını paylaştı.

'Lili de bizi aile yaptı'

Noel kartının üzerinde "Mutlu Noeller. Bu yıl 2021'de kızını Lilibet dünyaya geldi. Archie bizi 'anne' ve 'baba', Lili de aile yaptı. 2022'yi dört gözle beklerken, Afganistan'dan taşınanlardan ücretli ebeveyn iznine ihtiyacı olan Amerikalı ailelere kadar aileleri onurlandıran ve koruyan çeşitli kuruluşlara sizin adınıza bağışlar yaptık." notu yer aldı.

Meghan Markle ve Prens Harry çifti, geçen yıl da oğulları Archie'nin yer aldığı çizim şeklinde hazırlanan bir fotoğrafı Noel kartı olarak paylaşmıştı. Geçen yılki kartta Archie'nin babasına benzeyen kızıl saçları dikkat çekmişti.

Çiftin Santa Barbara'daki evinde çekilen fotoğraf, Alexi Lubomirski'nin objektifinden. Lubomirski daha önce çiftin düğün fotoğraflarını da çekmişti.