Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı ters köşe yaptı! Yeni adresi büyük ses getirecek

Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı ters köşe yaptı! Yeni adresi büyük ses getirecek
Star TV ekranlarında Cuma günleri ekrana gelen Yalı Çapkını dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu başarıdan başarıya koşuyor.

Bu sezonun en iddialı dizilerinden Yalı Çapkını dizisi izlenme rekorları kırarken dizideki oyuncularda özel hayatlarıyla ve başarılarıyla gündemden düşmüyor.

Dizi daha 3 ay olmadan ülkenin en çok izlenen dizileri arasında ilk sıraya yerleşti. Haliyle dizide yer alan oyuncularda başarıdan başarıya koşuyorlar.

afrasaracoglu-yeni-22-750x375-c.jpg

Özellikle Afra Saraçoğlu kariyer basamaklarını bir bir çıkmaya başladı. Güzel oyuncuya çok sayıda teklif yağıyor.

Canlandırdığı Seyran karakteriyle büyük beğeni toplayan Afra Saraçoğlu'nun peşine reklam ajansları düştü.

63450ada42645a3f9e8c6d8d.jpg

YENİ ADRESİ ÇOK ŞAŞIRTTI

Star TV ekranlarında fırtınalar estiren Afra Saraçoğlu şimdi de dev bir firmanın reklam yüzü oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın tv100'deki haberine göre; Reklamcıların da gözdesi olan yetenekli oyuncu dünyaca ünlü bir güzellik markasının yüzü oldu. Saraçoğlu, Garnier markasıyla ses getirecek.

afraaa-pzlh-cover.jpg

FİLM TEKLİFLERİ DE YAĞIYOR

Öte yandan Afra Saraçoğlu'na film tekliflerinin de yağdığı öğrenildi. Şimdilik Yalı Çapkını dizisiyle seyirci karşısında olan Afra Saraçoğlu'nun yaz aylarında yeni bir film projesiyle seyirci karşısında olabileceği konuşuluyor.

Magazin dünyasında gündemden düşmeyen Afra Saraçoğlu'nun uzun bir süre bu tekliflere olumlu yanıt vermeyeceği konuşuluyor.

Afra Saraçoğlu'ya Yalı Çapkını dizisinde başrol olarak Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor eşlik ediyor.

İlgili Haberler