Hadi Özışık'tan Sedat Peker açıklaması: Kendimle yüzleştim

Hadi Özışık'tan Sedat Peker açıklaması: Kendimle yüzleştim
Hadi Özışık görüşmesini inkar etmesinin ardından organize suç örgütü lideri Sedat Peker tarafından görüştüklerine dair videonun yayınlanmasına dair, "Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak. Videoyu izleyince bunu fark ettim, kendimle yüzleştim" dedi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in görüşme kaydını yayınladığı Hadi Özışık, açıklamalarda bulundu. Özışık, "Beni Sedat Peker aradı ben değil, görüşmenin kaydedildiğimi bilmiyordum. Biz normal, bir gazeteci olarak sohbet yaptım. Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak. Videoyu izleyince bunu fark ettim, kendimle yüzleştim" dedi.

Gazeteci Barış Yarkadaş, TV 100'de ekrana gelen Sağlı Sollu adlı programda Hadi Özışık'la konuşmasını aktardı.

T24'ün aktardığı habere göre, Hadi Özışık, Yarkadaş'a şunları söyledi:

"Hadi Özışık'la konuştum. Söylediği şey şu: 'Beni Sedat Peker aradı, ben değil. Ben kaydedildiğimi bilmiyordum. Biz normal, bir gazeteci olarak sohbet yaptım. Benim oradaki hatam mesafeyi koruyamamak. Videoyu izleyince bunu fark ettim kendimle yüzleştim.' Hadi Özışık süreç bitene kadar televizyona çıkmayacağını, Bakan Soylu'ya bilerek bilmeyerek zarar vermek maksatı olmadığını söyledi. Bunlar Hadi Özışık'ın sözleri."

 

Etiketler :