Yalı Çapkını dizisinde neler oluyor? Kadroya giren oyuncu deprem etkisi yarattı

Yalı Çapkını dizisinde neler oluyor? Kadroya giren oyuncu deprem etkisi yarattı
Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını adlı TV dizisi izlenme rekorları kırarken diziye yeni bir oyuncu daha dahil oluyor.

Star TV ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen Yalı Çapkını dizisinde hikaye alt üst olacak. Kadroya yeni oyuncuların dahil olacağını Halktv.com.tr sayfalarında daha önce paylaşmıştık. İddialar doğru çıktı ve ilk oyuncu transferi gerçekleşti.

KADROYA KİM GİRİYOR?

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; Yalı Çapkını dizisine yeni bir oyuncu daha katılıyor.

Burcu Alptekin’in yönettiği dizinin kadrosuna son olarak Mine Tugay “Defne” rolüyle konuk olmuştu. Tugay’ın ardından arkadaşı Efe de diziye katılıyor.

firat-1.png

Fırat Çelik’in hayat vereceği Efe karakterini 17. bölümde göreceğiz. Yurt dışından gelen Efe, nefes nefes olayların yaşandığı Mehmet Barış Günger’le Erhan Tuncer’in yazdığı dizide ortalığı fena karıştıracak. Efe’nin yeni bir gelişme olmazsa yaklaşık 5 bölüm dizide kalması planlanıyor

KONUK OYUNCU DÖNEMİ BAŞLIYOR

Öte yandan iddialı dizide konuk oyuncu dönemi başlayacak. Benzer bir taktiği Star TV daha önce Menajerimi Ara dizisi için denemişti. Diziye konuk olan oyuncular dizinin izlenme oranlarını daha da artırmıştı. Yalı Çapkını dizisinde de uygulanacak bu taktikle Star TV reytingleri alt üst etmeyi hedefliyor.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNİN SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Halktv'nin edindiği bilgilere göre; Yalı Çapkını dizisini Haziran ayında sezon finali yapması bekleniyor.

İlgili Haberler