Nihal Yalçın'dan Tamer Karadağlı taklidi

Antalya Altın Portakal Festivali'nde 'Zuhal' filmindeki rolüyle 'En İyi Kadın' oyuncu ödülünün sahibi olan Nihal Yalçın ile ödülü vermek üzere sahneye çıkan Tamer Karadağlı arasındaki diyalog sonrası Yalçın, sosyal medyada da gündem olan Karadağlı'nın mimiklerini taklit etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 11 Ekim 2021 09:41

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla bu yıl 58'incisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin kapanış ve ödül töreninde Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi, 'Zuhal' filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu.

Yalçın'ın ödül konuşması sırasında ödülü vermek üzere sahneye çıkan Karadağlı Yalçın'ın konuşmasının arasında ödülü vermiş, Yalçın "Artık sus mu diyorsunuz" şeklinde yanıt verip "İstanbul Sözleşmesi yaşatır" diyerek ödülünü almıştı.

Yalçın'dan Karadağlı taklidi

Nihat Yalçın, ödülü vermek için sahneye çıktıktan sonra Yalçın'ın konuşmasının arasında ödülünü veren ve mimikleriyle gündem olan Karadağlı'nın taklidini yaptı.

Yalçın'ın YouTube'da Kutsal Motor kanalında ürettiği içeriklerle bilinen Zeynep Ocak ile yaptığı taklidi Ocak, Instagram hesabından paylaştı.