Artık sus mu diyorsunuz? Altın Portakal'da ödül anı sosyal medyaya takıldı

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi "Zuhal" filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu. Yalçın'ın ödül alma konuşması sırasında Tamer Karadağlı, Yalçın'a ödülünü uzattı. Bunun üzerine Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" dedi. Bu anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 10 Ekim 2021 12:18

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla bu yıl 58'ncisi düzenlenen festivalin kapanış ve ödül töreni HalkTV'den canlı yayınlandı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Antalya Spor Salonu'nda düzenlenen ödül töreninde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi ise "Zuhal" filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu.

"Artık sus mu diyorsunuz?"

Nihal Yalçın'a ödülünü vermek üzere ise sahneye Tamer Karadağlı çıktı. Yalçın'ın konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Tamer Karadağlı, ödülünü Nihal Yalçın'a uzattı.

Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın "Kim verdi ödülü?" diye sordu. Daha sonrasında Karadağlı'ya dönerek "Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullandı. Tamer Karadağlı ise "Ödülünüzle birlikte konuşun diye" yanıtını verdi.