Amber Heard'den Depp'in kazandığı davaya itiraz

Amber Heard'den Depp'in kazandığı davaya itiraz
Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki Depp'e 10,3 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verilen karalama davasında Heard, 43 sayfalık bir önerge ile kararın geri çekilmesi için başvuruda bulundu.

Haftalarca sürdükten sonra mahkemenin Johnny Depp lehine 10.3 milyon dolar tazminat ödenmesine karar verdiği karalama davasında, mahkemenin kararına itiraz eden Amber Heard, 3 sayfalık bir önerge ile kararın geri çekilmesi için başvuruda bulundu.

New York Post’tan aktardığı habere göre, Mahkemede Depp'in sunduğu kanıtların yetersizliğine vurgu yapan 43 sayfalık belgede, Heard'ün Depp’e ödemesine karar verilen 10,3 milyon dolar tazminatın çok yüksek olduğu, Heard'ün bu bedeli ödeyecek maddi yeterliliğe sahip olmadığı ifade edildi.

Jüri üyelerinden birinin kimlik bilgilerinde tutarsızlık tespit edildiği iddia edilen itiraz belgesinde, 15 numaralı jüri üyesinin mahkemeye göre 1945 doğumlu olduğu, halka açıklanan belgelerde ise 1970 doğumlu olarak aktarıldığı iddia edildi.

Mahkeme metni inceleyecek

Johnny Depp'in avukatı Ben Chew yaptığı açıklamada, karşı taraftan böyle bir itiraz beklediklerini ifade etti. Mahkeme, Heard tarafından sunulan itiraz metnini inceleyecek.