Depp'in sözcüsünden Heard'e: Kafasında kuruyor

Depp'in sözcüsünden Heard'e: Kafasında kuruyor
Johnny Depp ile Amber Heard davası sonrası ikili arasındaki gerilim devam ediyor. Heard'ün geçtiğimiz günlerde NBC kanalına verdiği röportaja Depp'ten tepki geldi.

ABD'li oyuncu Johnny Depp ile kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Amber Heard arasındaki kavga, dünya çapında milyonlarca kişinin merakla izlediği karalama davasının son bulmasına rağmen bitmedi. Heard'ün davadan sonra NBC kanalına konuşmasına Depp cephesinden tepki geldi.

Amber Heard, Depp'in açtığı karalama davasını kaybetmesi sonrasında Savannah Guthrie'nin NBC için hazırladığı Today adlı programa konuk olarak davayla ilgili soruları yanıtlamıştı. Heard, söyleşide Depp hakkındaki şiddet iddialarını yinelemiş ve jürinin, "eski eşinin harika bir oyuncu olması" nedeniyle onu haklı bulduğunu ima etmişti.

'O harika bir aktör'

Depp'in 'sevilen bir kişi' olduğunu belirten Heard, "İnsanlar onu tanıdıklarını düşünüyorlar. O harika bir aktör" demişti. Heard, eski eşinin para karşılığında çalışanlarına kendisi aleyhine tanıklık yaptırdığını da iddia etmişti.

'Kafasında kuruyor'

Kısa Dalga'da yer alan habere göre, bu söyleşinin ses getirmesi sonrası, davadan bu yana Avrupa'da gitarist Jeff Beck'le turnede olan Johnny Depp'ten yeni açıklama geldi. Depp'in sözcüsü, Heard'ü NBC söyleşisi sırasında "davanın ayrıntılarını kafasında yeniden kurmakla" suçladı.

Açıklamada, "Johnny hayatının bir sonraki aşamasına ilerlemeye çalışırken sanık ve ekibinin, mahkemede alınan, jüri tarafından oybirliğiyle ve tartışmasız şekilde Johnny'nin lehine verilen bir karara dair meseleleri tekrarlamaya, yeniden kafalarında canlandırmaya ve yeniden tartışma konusu yapmaya dönmüş olması talihsiz" denildi.

'Soruları yanıtlamasını tavsiye ederiz'

Heard'ün sözcüsü ise bu açıklamaya yanıt verdi. Newsweek dergisine konuşan sözcü, "Eğer Depp ve ekibinin bununla bir sorunu varsa, Johnny'nin kendisinin Savannah Guthrie ile bir saatliğine oturup onun bütün sorularını yanıtlamasını tavsiye ederiz" dedi.