Vatandaş protesto için çiçek ekti, belediye asfaltla kapadı

Vatandaş protesto için çiçek ekti, belediye asfaltla kapadı
Niğde'nin merkezindeki Amas Bağları mevkiinde yoldaki çukurlara dikkat çekmek için vatandaşlar tarafından çiçek ekildi. Bunun üzerine Niğde Belediyesi, yoldaki çukurları asfaltla kapattı.

Niğde merkezindeki Amas Bağları mevkiinde bozuk durumdaki yola vatandaşlar tarafından çiçek ekildi. Niğde Belediyesi çiçekli protesto sonrası harekete geçerek bozuk yoldaki çukurları asfaltla kapattı.

ciccekk.jpg

'Vatandaşların mağdur edilmemesini istiyoruz'

CHP Niğde İl Başkanı Erhan Erdem konuyla ilgili şunları söyledi:

"Niğde’de her yağmur yağdığında yolları sel götürüyor. Vatandaşlar buna istinaden 2 yıldır yapılmasını istediği halde Niğde’de Belediye’nin ilgilenmediği yollara çiçek dikti. İyi bir eylemdi. Bu hizmetin bir an önce gelmesini istiyoruz. Yolların yapılmasını vatandaşların mağdur edilmemesini istiyoruz. Belediye olarak Niğde’yi atağa geçirdik diyorlar bu eylem aslında öyle bir şey olmadığını, hizmet alınamadığının kanıtıdır. Bir an önce vatandaşların isteği üzerine yolların yapılması gerekir.

“Niğde’de iki tane belediyemiz var onları takip etsinler”

Her daim CHP’li belediyeleri çöple çamurla itham edenler aslında kendi belediyelerinin olduğu durumu kanıtlamışlardır bu eylemle. Önce kendi belediyelerine dikkat etsinler sonra CHP’li belediyelere laf atmaya başlasınlar ki bizim CHP’li belediyelerimiz gayet başarılı çalışmalarını yürütüyor. Niğde’de iki tane belediyemiz var onları takip etsinler.