Sneijder yönetime yardım edecek!

Sneijder yönetime yardım edecek!
Forvet arayışlarında Van Persie ismi öne çıktı. Hollandalı yıldızın alternatifi yine aynı ülkeden Huntelaar. İki transferde de Cimbom'a Sneijder yardımcı olacak.Galatasaray harıl harıl golcü arıyor. Yeni sezonda sadece Burak...

Forvet arayışlarında Van Persie ismi öne çıktı. Hollandalı yıldızın alternatifi yine aynı ülkeden Huntelaar. İki transferde de Cimbom'a Sneijder yardımcı olacak.

Galatasaray harıl harıl golcü arıyor. Yeni sezonda sadece Burak ve Umut ile yola devam etmek istemeyen Hamzaoğlu, listesini yönmetime teslim etti. Cimbom’da son gözdenin, Robin van Persie olduğu öğrenildi. 32 yaşındaki Van Persie’nin Manchester United ile 1 sezon daha sözleşmesi bulunuyor. Ancak Hollandalı golcü ayrılmaya, United da onu bedelsiz bırakmaya sıcak bakıyor. Fakat tecrübeli oyuncu ilk görüşmede adeta servet talep etti. Van Persie senelik 4 milyon Euro’dan 3 yıllık sözleşme istedi.

LOBİ YAPACAK

Ayrıca 4 milyon Euro da imza parası şartı koşan Persie, yönetimi başka seçeneklere yönetti! İlk aday yine Hollanda’dan… Schalke’nin golcüsü Klaas Jan Huntelaar ile temas kuruldu. Van Persie işi yokuşa sürerse, Huntelaar ile masaya oturulacak. Ancak en önemlisi, her iki oyuncuyla olan görüşmelerde Cimbom’un lobisini gönüllü olarak Sneijder üstlenecek.