İspanyol Devinden Kylian Mbappe'ye Reddedilemeyecek Teklif!

İspanyol Devinden Kylian Mbappe'ye Reddedilemeyecek Teklif!
PSG'nin kıymetli oyuncusu Kylian Mbappe ile ilgili Real Madrid haberleri tekrar gündeme geldi. Real Madrid, Fransız yıldız için ocak ayını bekliyor. İşte ayrıntılar...

PSG ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve Fransız deviyle henüz yeni kontrat yapmayan Kylian Mbappe'nin geleceği belirsizliğini koruyor. Kylian Mbappe'nin sözleşmesinde +1 yıllık opsiyon bulunurken, yıldız ismin bu opsiyonu kullanmayacağı öne sürülüyor.

kylian-mbappeye-reddedilemeyecek-teklif-2.jpg

Kylian Mbappe'nin önündeki en büyük ihtimal ise Real Madrid. Adı uzun süredir İspanyol deviyle anılan Mbappe için Real Madrid'in hala listenin ilk sırasında yer aldığı belirtiliyor.

Öte yandan Relevo'nun haberine göre Real Madrid, Kylian Mbappe'ye yapacağı son teklif için ocak ayını bekliyor. Bunun sebebi ise kontratı sezon sonunda bitecek oyuncunun ocak ayı itibarıyla başka kulüplerle müzakere yapabilecek olması.

kylian-mbappeye-reddedilemeyecek-teklif-3.jpg

Haberin detayında Real Madrid'in yapacağı teklifin, Mbappe'nin reddedemeyeceği kadar iyi olacağı belirtildi.

PSG, 2017-18 sezonunda 1 yıllığına kiraladığı Kylian Mbappe'nin bonservisini bir sonraki sezon Monaco'dan 180 milyon euro karşılığında almıştı.

kylian-mbappeye-reddedilemeyecek-teklif.jpg

PSG formasıyla toplam 277 maça çıkan Kylian Mbappe 229 gol, 100 asistlik skor katkısı verdi. 24 yaşındaki Kylian Mbappe, PSG'de toplam 13 kupa kaldırdı.