Fenerbahçe’ye 3 yeni isim daha…

Fenerbahçe’ye 3 yeni isim daha…
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira ve Terraneo, sarı lacivertli ekibin gelecek sezon kadrosunu oluşturmak için kolları sıvadı.Portekizli Pereira’nın imzası beklenirken, 46 yaşındaki teknik direktör ile Terraneo...

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira ve Terraneo, sarı lacivertli ekibin gelecek sezon kadrosunu oluşturmak için kolları sıvadı.

Portekizli Pereira’nın imzası beklenirken, 46 yaşındaki teknik direktör ile Terraneo ve yöneticiler transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Fenerbahçe’nin bazı maçlarını izledikten ve kulüpteki yetkililirden bilgi aldıktan sonra vatandaşı Bruno Alves’in takımda kalmasını istediği öğrenilen Pereira yanına yine vatandaşı Rolando veya Brezilyalı Maicon’un alınmasını istediği ifade edildi.

İki stoper için kulüpleriyle görüşmeler başlarken, Pereira’nın Tottenham’ım savunmacısı Kaboul’u da takibe aldırdığı sızan bilgiler arasında. 29 yaşındaki Kaboul’un 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Pereira, Fenerbahçe’nin omurgasını onaracak

Portekizli hocanın, Sportif Direktör Terraneo ve Asbaşkan Ali Yıldırım ile yaptığı transfer zirvesinde, öncelikle omurgayı onarmak istediği kaydedildi. Pereira, stoper transferini zorunlu olarak görürken, Şener’in de transferi ile sağ bek, Caner-Kadlec-H.Ali üçlüsü ile sol bekin sorun olmayacağını dile getirdiği belirtiliyor.

Stoperde Alves’in yanına oyuncu alınmasını isteyen Pereira, orta saha, kanatlara ve forvete en az 1’er takviye istediği ve görüşmelerin devam ettiği belirtildi.