Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör paylaşımı

Teknik direktörlük görevine kimin getirileceği merakla beklenirken Fenerbahçe yönetimi açıklama yaptı. Sözleşme sürecinin tamamlanmadığına dikkat çeken yönetim, ''Yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır" ifadelerine yer verdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 29 Haziran 2021 07:04
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör paylaşımı

Sarı Lacivertliler'den yapılan açıklama şöyle:

"Futbol Takımımızın yeni sezon yapılanması kapsamında, Teknik Direktör anlaşmamızı, bu sezonu ve önümüzdeki yılları kapsayacak uzun vadeli bir planlama ile yapacağımızı, daha önce camiamızın bilgisine sunmuştuk.


Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, önümüzdeki sezon için mutlak şampiyonluk hedefi ile yola çıkarken, camiamızı mutlu edecek sonuçlara imza atacak teknik direktörümüzü kulübümüzün imkanları başta olmak üzere, uzun vadeli futbol aklı, oynatacağı oyun sistemi gibi detayları ile değerlendirmekteyiz.

Bu doğrultuda, bugün açıklamayı planladığımız teknik direktörümüz ile ilgili imza aşamasına gelinmiş olmasına rağmen sözleşme süreci nihayete ermemiştir. Sözleşme sürecinin nihayete ermesiyle birlikte yeni teknik direktörümüz birkaç gün içinde camiamız ve kamuoyu ile paylaşılacaktır."