Emre Belözoğlu İçin Son Sözü Söyledi!

Emre Belözoğlu İçin Son Sözü Söyledi!
Fenerbahçe Futbol Takımı Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, kaptan Emre Belözoğlu ile ilgili kararlarını açıkladı.Fenerbahçe Futbol Takımı Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, Emre Belözoğlu hakkında önemli açıklamalarda...

Fenerbahçe Futbol Takımı Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, kaptan Emre Belözoğlu ile ilgili kararlarını açıkladı.

Fenerbahçe Futbol Takımı Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, Emre Belözoğlu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Terraneo, imza töreni tamamlandıktan sonra basın mensuplarıyla sohbet ederken, Emre Belözoğlu’nun durumuyla ilgili bir gelişme olmadığını dile getirdi.

Sözleşmesi sona ermesine karşın, takımda devam edeceği ileri sürülen Emre’nin yarın başlayacak yeni sezon hazırlıklarına dahil olup olmayacağı şeklindeki bir soru üzerine Terraneo, “Emre Belözoğlu için alınmış bir karar yok. Onun durumu, sözleşmesi biten diğer oyuncularla aynı. Teknik direktörümüz ile bir görüşme yapıp, son kararı vereceğiz. Şu an için bir gelişme yok ama daha sonra olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan, Fenerbahçe’de göreve gelmesinin ardından özellikle yurt dışında kendisine olan ilgiye şaşırdığını anlatan Terraneo, “Hiç böyle bir şey görmemiştim. Her yerde tanıyan kişiler çıkıyor. Hatta Amsterdam’da, ‘Bu bizim İtalyan değil mi?” diyerek birbirlerine beni gösteriyorlardı” ifadelerini kullanırken, esprili bir şekilde, “Şimdi Amsterdam’la ilgili transfer haberleri yazarsınız” diyerek basın mensuplarına takıldı.