Beşiktaşlı Cyle Larin: İdolüm Didier Drogba

Beşiktaşlı Cyle Larin: İdolüm Didier Drogba

Beşiktaş'ın gol canavarı Cyle Larin, Galatasaray derbisi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Larin, idol olarak Didier Drogba'yı gördüğünü açıkladı.

 

Beşiktaş'ta bu sezon oynadığı oyunla ve attığı gollerle adından söz ettiren Cyle Larin Galatasaray maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

ekran-resmi-2021-05-04-12-21-44.png

'Didier Drogba benim idolüm'

"Fizik olarak geliştiğimi biliyorum. Belçika'dan buraya hazır geldim ve neler yapabileceğimi gösterdim. Didier Drogba benim idolüm. Çocukken hep onun nasıl oynadığını izledim. Sergen Hoca bana özgüven verdi. bana inandı ve ben de kendime inandım. Sergen Hoca'nın kendine has bir tarzı var. Hücum oynuyoruz, gol atıyoruz. Umarım daha iyi olacaktır."

ekran-resmi-2021-05-04-12-21-18.png

'Galatasaray maçında göreceksiniz'

Hafta sonu Galatasaray ile bir final oynayacağız. Savaşacağız. Neden şampiyon olacağımızı göstereceğiz. Hatay maçındaki başlangıç gibi başlamak isteriz her maça. Galatasaray maçında da bunu göreceksiniz. Birlikte savaşacağız, mücadele edeceğiz.

ekran-resmi-2021-05-04-12-22-16.png

'Sergen hoca bize özgürlük tanıyor'

Sergen Yalçın'ın kendi bir tarzı var. Başka bir teknik direktörle kıyaslanamaz. Umarım Mourinho, Klopp, Guardiola'dan da iyi olur. Bize güveniyor, özgürlük tanıyor. Daha iyi olmasını isterim. Sergen Yalçın bize özgürlük veriyor, en iyi yaptığımız şeyleri yapmamıza müsaade ediyor. 'Bize özgüven veriyor' derken kastettiğim buydu.

'Tek düşüncem şampiyonluk'

Saha içinde, dışında mutluyuz. Birlikte savaşıyor, oynuyoruz. Bundan keyif alıyorum. Milli takımda da gruplara çok yaklaştık. Benim enerjim yüksek. Tek düşüncem şampiyonluk.