Yeni sevgilisiyle evlilik hazırlığında olan Gerard Pique: İmajım umurumda değil, mutluyum

Yeni sevgilisiyle evlilik hazırlığında olan Gerard Pique: İmajım umurumda değil, mutluyum
İki çocuğunun annesi Shakira'dan ayrılarak üniversite öğrencisi Clara Chia Marti ile aşk yaşamaya başlayan ve evlilik hazırlığında olan Gerard Pique, yaşadığı olaylı ayrılık hakkında verdiği bir röportajda toplum önündeki imajının umrunda olmadığını söyledi, "Çok mutluyum" dedi.

Gerard Pique, Shakira ile ayrılması ve futboldan emekli olması gibi hayatındaki çarpıcı değişikliklerin ardından "çok mutlu" olduğunu söyledi.

Barcelona'nın eski futbolcusu, toplum önündeki imajının umrunda olmadığını belirtti.

36 yaşındaki Pique, 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia ile birlikteliği nedeniyle Kolombiyalı şarkıcı Shakira'dan (46) geçen yıl haziran ayında ayrılmıştı. İlişkinin Pique'nin ihaneti sebebiyle bitmesi, magazin gündemine damga vurmuştu.

İki çocuğunun annesi Shakira ile 11 yıllık birlikteliğini bitiren Pique, İspanyol El Pais gazetesine verdiği röportajda, "Her ebeveynin çocukları için en iyisini yapma sorumluluğu vardır. Bu, onları korumakla ilgilidir. Ben de buna odaklandım ve bir baba olarak işim bu" dedi.

Hayatında "istediği şeyi yaptığı" konusunda ısrar eden eski futbolcu, "Öldüğüm gün arkama baktığımda, umuyorum ki istediğim her şeyi yapmış olacağım" dedi.

"İMAJIMI TEMİZLEMEK İÇİN PARA HARCAMAYACAĞIM"

"Kendime karşı dürüst olmak istiyorum. İmajımı temizlemek için para harcamayacağım" diyen Pique, kamuoyundaki olumsuz imajı konusunda endişe duymadığını belirterek, "Onlar için endişelendiğim ve sevdiğim insanlar beni tanıyan insanlardır. Diğerleri umurumda değil. Enerjimi bu insanlarla birlikte olmaya ve onlara sahip olduklarımı vermeye yönlendiriyorum. Çok mutluyum. Hayatımda bazı değişiklikler oldu ama ben mutluluğumu nasıl koruyacağımı bildim" dedi.

Pique, çocuklarının annesi Shakira ilgili soruları ise "bu konuda konuşmayı canının istemediği" gerekçesiyle reddetti.

EVLENİYOR

Öte yandan Gerard Pique, sevgilisi Clara Chia Marti ile evlenme hazırlığında. Pique'nin, düğün törenini sevgilisinin arzusuna göre yapma konusunda ona çoktan söz verdiği öğrenildi. Pique ile yaklaşık 9 aydır aşk yaşayan Clara Chia'nın da gösterişten uzak, sade ve küçük bir düğün töreni istediği öne sürüldü.

Etiketler :