Shakira unutmuyor, affetmiyor! Pique ve 23 yaşındaki sevgilisini bu kez canlı yayında bombaladı

Shakira unutmuyor, affetmiyor! Pique ve 23 yaşındaki sevgilisini bu kez canlı yayında bombaladı
Grammy ödüllü şarkıcı Shakira, intikam şarkısını ilk kez canlı yayında söyledi. Yıldız şarkıcının dilinde yine eski sevgilisi Pique vardı: Çok fazla saçmalığa katlandım. Ayrılıktan sonra çok zor bir yıl geçirdim ve bu şarkıyı yazmak benim için çok önemliydi. Duygularımı yönlendirmek için sağlıklı bir yol oldu."

11 yıllık sevgilisi ve çocuklarının babası Pique tarafından aldatıldıktan sonra intikam şarkısı yazarak milyonlarca kadının hislerine tercüman olan Latin yıldız Shakira, şarkısını ilk kez canlı olarak seslendirdi. Shakira yeni bomba açıklamalar yapmayı da ihmal etmedi.

shakira.jpg

Yıldız şarkıcı eski sevgilisi Gerard Piqué'den ayrılışını kastederek "Çok fazla saçmalığa katlandım" dedi.
Shakira'nın şovunda giydiği deri kostüm de çok beğenildi.

Şarkıcı, sunucu Jimmy Fallon ile sohbetinde tabii ki yakın zamanda yaşadığı ayrılığa değindi. Programda yaptığı konuşmada, şarkının 'duygularımı kanalize etmenin sağlıklı bir yolu' olduğunu açıklarken, 'çok fazla saçmalığa katlanmak' zorunda kaldığını da sözlerine ekledi.

shakira1.jpg

Televizyonda ilk kez ayrılık konusuna değinen Shakira şunları söyledi: ''Bu kadar çok insandan gelen tepkiyi hissetmek inanılmazdı. Bence insanlar gerçek ve samimi olduğunda, gerçek bir yerden geldiğinde müzikle gerçekten bağlantı kuruyor. Bu şarkıyla ilgili olan şey, dışarıdaki pek çok kadın için bir marş haline gelmiş olması. Ayrılıktan sonra çok zor bir yıl geçirdim ve bu şarkıyı yazmak benim için çok önemliydi. Duygularımı yönlendirmek için sağlıklı bir yol oldu."

shakira3.jpg

42 yaşındaki yıldız, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu şarkıyı çıkardıktan sonra sadece hayranlarım olduğunu değil, aynı şeyleri yaşamış, benim gibi düşünen, benim gibi hisseden ve benim gibi bir sürü saçmalığa katlanmak zorunda kalan kadınlardan oluşan bir kız kardeşliğim olduğunu hissettim."

Shakira'nın eski sevgilisi Pique'nin kendisini aldattığını buzdolabındaki yarısı yenmiş çilek reçeli sayesinde anlamıştı.

shakira2.jpg

Shakira, Pique ve iki çocuğunun çilek reçelini sevmediğini biliyordu ve bu nedenle kavanozu bulduğunda evlerinde başka birinin kaldığından şüphelendi.

Şarkıcı ayrıca İspanya'daki evinin balkonuna gerçek boyutlarda korkunç bir cadı bebek yerleştirmiş ve bu cadıyla eski kayınvalidesine göndermede bulunmuştu.

shakira4.jpg

Shakira, listeleri sallayan şarkısında, o dönem 22 yaşında olan, eski eşinin yeni sevgilisine "Ben iki 22'ye değerim. Bir Ferrari'yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex'i bir Casio ile takas ettin" sözleriyle göndermede bulunmuştu.

Etiketler :