Levent Gültekin'e saldırı ile ilgili soruşturma başlatıldı

Halk TV yorumcusu Levent Gültekin'e düzenlenen saldırı ile ilgili soruşturma başlatıldı. Ekipler kamera görüntülerini inceliyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 09 Mart 2021 15:37
Levent Gültekin'e saldırı ile ilgili soruşturma başlatıldı

Halk TV yorumcusu Levent Gültekin'e düzenlenen saldırı ile ilgili soruşturma başlatıldı. Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş'ı arayan Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü, "Levent Gültekin'e saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldı. 5-6 Ekip güvenlik kamerası görüntülerini inceliyor" bilgisini verdi. 

Asayiş timleri MOBESE'lerin yanı sıra çevre esnafının güvenlik kamera görüntülerini de toplayarak  delil kapsamına aldı ve incelemeye aldı. Kareler tek tek incelenerek eşkaller belirlenmeye çalışılıyor. Tespitlerin ardından polislerin şüphelileri adreslerini tespit edip savcılığın talimatları doğrultusunda işlem yapacak.

Olayın ardından polislerin de yoğun olarak bulunduğu merkezi bir caddede, yaklaşık 25 şüphelinin bir tekinin bile yakalanmadan kayıplara karışabilmesi dikkat çekici. Akşam saat 19.30'da meydana gelen olayla ilgili ertesi gün öğle saatlerine kadar kimse gözaltına alınabilmiş değil.