Zafer Algöz'den 'Gibi' hakkında bir yorum daha: Benim tek hatam...

Zafer Algöz'den 'Gibi' hakkında bir yorum daha: Benim tek hatam...
Oyuncu Zafer Algöz, 'Gibi' dizisi hakkında yaptığı sosyal medya paylaşımı ile ilgili "Benim tek hatam sosyal medyada bu şakayı yapmaktı. İnsanlar yanlış anladı" dedi.

Zafer Algöz’ün kaleme aldığı 'Ken Taç Dis' kitabı için lansman ve imza günü düzenlendi. İmza gününde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Algöz, geçtiğimiz haftalarda ‘Gibi’ dizisi hakkında, "Bizim seviyemize gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerekiyor" sözlerine ilişkin de konuştu.

Gündem olan 'Gibi' tweetlerin hatırlatılması üzerine Algöz, şu ifadeleri kullandı:

"Ben onu şaka amaçlı yapmıştım. Bilerek bir süre cevap vermedim yazılanlara, bakalım unun sonu nereye gidecek diye. Benim tek hatam sosyal medyada bu şakayı yapmaktı. İnsanlar yanlış anladı. Feyyaz ile aynı dergiye yazıyoruz. Ben bu espriyi Feyyaz’ın da olduğu bir masada yapsaydım, Feyyaz da gülerdi. Yoksa projeleri çok iyi bence de."

Ne olmuştu?

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Erşan Kuneri" dizisinin oyuncularından Zafer Algöz’ün, diziyi beğenen ve içinde 'Gibi esintilerinin' olduğunu söyleyen bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıt, sosyal medyada gündem oldu.

"Erşan Kuneri'yi resmen sıfır beklenti ile açtım ama resmen her bölümde durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. bölüme geldim efsane gerçekten. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori bölümüm. İçinde bir tık Gibi esintisi hissettim gibi" diyen bir kullanıcıya yanıt veren Algöz, "Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" dedi.

Algöz, bu yorumunun ‘yapıcı’ olmadığını düşünen bir takipçisine de “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki” yazdı.

Etiketler :