Zafer Algöz'ün 'Gibi' yorumuna Şahan Gökbakar ve Aleyna Tilki'den yanıt

Zafer Algöz'ün 'Gibi' yorumuna Şahan Gökbakar ve Aleyna Tilki'den yanıt
Erşan Kuneri dizisinin oyuncularından Zafer Algöz'ün son dönemlerin en çok konuşulan dizilerinden Gibi ile Erşan Kuneri'yi kıyaslaması üzerine, içlerinde ünlülerin de yer aldığı birçok isim Algöz'e yanıt verdi.

"Erşan Kuneri" oyuncularından Zafer Algöz'ün "Gibi" dizisiyle son dönemin popüler isimlerinden Feyyaz Yiğit'i Twitter'dan eleştirmesinden sonra sosyal medyada birçok isim Algöz'e yanıt verdi.

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı "Erşan Kuneri" dizisinin oyuncularından Zafer Algöz’ün, diziyi beğenen ve içinde 'Gibi esintilerinin' olduğunu söyleyen bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıt, sosyal medyada gündem oldu.

"Erşan Kuneri", erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri'nin 80'lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra ekip arkadaşlarıyla yaşadığı maceraları konu alıyor.

"Erşan Kuneri'yi resmen sıfır beklenti ile açtım ama resmen her bölümde durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. bölüme geldim efsane gerçekten. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori bölümüm. İçinde bir tık Gibi esintisi hissettim gibi" diyen bir kullanıcıya yanıt veren Algöz, "Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" dedi.

12-iiih-mfkw-jpg.webp

Algöz, bu yorumunun ‘yapıcı’ olmadığını düşünen bir takipçisine de “Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki” demişti

Algöz’ün twitine 'Gibi' cephesinden ilk yanıt, yapımda ‘İlkkan’ karakterine hayat veren oyuncu Kıvanç Kılınç’tan geldi.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada isim vermeden Algöz’ün sözlerini eleştiren Kılınç, “Yetişkinliğin ve tekâmülün, biyolojik değil zihinsel ve kültürel süreçlerin sonucu olduğu zahmetsizce gözlemlenebiliyor” ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2022-05-19-at-16-52-03.jpeg

Zafer Algöz'ün 'Gibi' için yazdıkları hakkında yapılan paylaşımların bazıları şöyle...

Dizide ‘İlkkan‘ karakterini canlandıran Kıvanç Kılınç'ın Algöz'e yanıt vermesinin ardından komedyen Şahan Gökbakar da topa girdi.

Gökbakar, "Yaaa saçınız sakalınız ağardı, bıkmadınız aynı kısır polemiklerden…" yazdı.

whatsapp-image-2022-05-19-at-16-53-48.jpeg

Aleyna Tilki, “Zafer abime sonsuz saygı hürmet. Onların devasa emekleri var ama Feyyaz Yiğit’in çok easy (kolay) bir kafayla çektiği diziyle, hepimizi çok güldürmesinin de hakkını yemeyelim. Ki mizah, prodüksiyon arttıkça artan bir şey değil” ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2022-05-19-at-16-54-04.jpeg

Hacı Sabancı da “Siz diyete başlasanız sanki daha iyi olacak” dedi.

whatsapp-image-2022-05-19-at-16-54-32.jpeg

Kaynak: Duvar