Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni tanıtım

2 Eylül'de Amazon Prime Video'da ekrana gelecek Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni tanıtım yayınlandı. Dizinin yeni fragmanının 14 Temmuz'da yayınlanacağı duyuruldu.

2 Eylül'de Amazon Prime Video'da ekrana gelecek Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni tanıtım yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde dizide yer alacak orkların genel hatlarıyla nasıl göründüğü konusunda detaylı görseller paylaşan yapım ekibi, yeni tanıtımda 14 Temmuz'da fragman yayınlanacağını duyurdu.

Dizi 2 Eylül'de Amazon'da

Yüzüklerin Efendisi'nin beklenen dizisi Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2 Eylül'de Amazon Prime Video'da ekrana gelecek.

Yüzüklerin ortaya çıkışı

Dizi, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemesinden binlerce yıl öncesinde geçen olayları konu ediniyor. İnsan krallığı Numenor'un yükselişi ve ardından düşüşü, Melkor'un Gazap Savaşı'nda yenilmesiyle sağ kolu Sauron'un yükselişi ve sonrasında bilinen üçlemenin de odak noktası olan tek yüzük ve diğer yüzüklerin ortaya çıkışını anlatacak.

Dev bütçe

465 milyon dolarlık dev bütçeyle ilk sezonu çekilen dizinin oyuncu kadrosunda Cynthia Addai-Robinson, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Ismael Cruz Cordova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh ve daha pek çok oyuncu yer alacak.

Tanıdık karakterler

Dizide filmlerden bildiğimiz Galadriel, Elrond, İsildur ve dizinin geçtiği tarihte yaşadığı varsayılan Hobbitler de yer alacak.