South Park hayranlarına müjde: Yeni sezon geliyor

Dünya üzerinde en çok izlenen animasyon serilerinden South Park 25. sezonuyla izleyicilerle buluşacak.

Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Ocak 2022 15:35
South Park hayranlarına müjde: Yeni sezon geliyor

1997 yılında yayınlanmaya başlayan ve bir fenomen haline gelen animasyon dizisi South Park 25. sezonunu altı yeni bölümle başlatacak.

Eylül 2020 ve Mart 2021'de 24. sezonu için iki özel yayınlayan dizi, en son 2019'da tam bir sezon yayınladı. Paramount Plus ayrıca, 'South Park' dünyasında geçen iki filmi de yakın zamanda yayınlanmıştı.

14 filmlik anlaşma

South Park'ın yaratıcıları Matt Stone ve Trey Parker Ağustos ayında, gösteriyi 30. sezona taşımak için 900 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı. Anlaşma, diziye ek olarak yayınlanan “Post COVID” ve “Post COVID: The Return of COVID” başlıklarıyla birlikte Paramount Plus için yapılmış 14 “South Park” filmini içeriyor.

South Park dizisinin yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone, anlaşmayı imzaladıktan sonra şu açıklamada bulunmuştu:

“Comedy Central 25 yıldır bizim evimiz ve önümüzdeki yıllar için de bir taahhütte bulundukları için gerçekten mutluyuz. Pandemi sırasında gösteriyi üretmenin farklı bir yolu olarak ViacomCBS’ye geldiğimizde, Chris (McCarthy), Nina (Diaz), Keyes (Hill-Edgar) ve Tanya (Giles) hemen destek oldular ve yeni bir şey denememize olanak sağladılar. Geleneksel South Park bölümlerine geri dönmek için sabırsızlanıyoruz ama artık yeni formatları da deneyebiliriz. Her zaman bizimle şansını deneyecek ortaklara sahip olmak harika.”

'South Park'ın yeni bölümleri SouthPark.cc.com, CC.com ve Comedy Central uygulamasından izlenebilecek.