The Godfather 50. yılı şerefine yeniden vizyona giriyor

Sinema dünyasının başyapıtlarından The Godfather, ilk kez yayınlanışının ardından 50. yılı şerefine yeniden vizyona girecek. 1972 yapımı film, bu kez 4K çözünürlükte izlenebilecek.

Yayınlanma:
Güncelleme: 17 Ocak 2022 16:19

Sinema dünyasının özel yapımlarından The Godfather, 50. yılı şerefine özel bir derleme olarak 4K çözünürlükte yeniden yayınlanacak.

The Godfather, 25 Şubat'ta sinemalarda , 22 Mart'ta dijital olarak sinema severlerle buluşacak.

Paramount Pictures'ın duyurduğu üzere 50. yıla özel hazırlanan bu derleme serinin yönetmeni Francis Ford Coppola denetiminde oluşturuldu.

Özellikle ses ve görüntü üzerinde günümüz teknolojisiyle elde edilen yenilik ve orijinal ses kayıtları ile yeni versiyonlarını birlikte kullanılacak olması projenin duyurusunda dikkat çekti.

25 Şubat'ta vizyona girecek The Godfather özel bölümü, sadece ABD'deki seyirciler tarafından izlenebilecek. 4K seçeneğiyle yayınlanacak The Godfather özel bölümü, 25 Şubat'ta vizyona girecek.

Bu özel gösterim, ne yazık ki yalnızca ABD'deki seyirciler tarafından izlenebilecek. Serinin tamamı, 22 Mart'ta dijital olarak piyasaya sürülecek. Yönetmen Francis Ford Coppola projeyle ilgili, 50. yıla özel bölümün yepyeni The Godfather hayranları kazandıracağını ifade etti.