Kayda Geçsin tüm rakiplerini geride bıraktı

Kayda Geçsin tüm rakiplerini geride bıraktı

Halk TV, Can Coşkun’un sunduğu Kayda Geçsin programı ile rakiplerini geride bırakarak geceyi zirvede tamamladı.

Can Coşkun’un sunduğu gazeteciler Murat Ağırel, Timur Soykan, Ozan Gündoğdu ve avukat Feyza Altun’un katılımıyla Halk TV ekranlarında yayınlanan Kayda Geçsin programı dün akşam Türkiye’nin gündemini belirledi. Rakiplerini geride bırakan Halk TV, geceyi zirvede tamamladı.

f3915a71-c93f-47d0-8082-6ff39513c599.jpeg

İşte ilk kez Kayda Geçsin programında gündeme gelen özel haberler:

Selçuk Özdağ'a saldıran kişi "Erdoğan'ı indireceğiz" demiş

Saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, tutuklanan saldırganlardan biri ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Özdağ, ilk kez Halk TV’de tutuklanan saldırganlardan birinin "Erdoğan'ı indireceğiz" dediği videonun ellerinde olduğunu açıkladı. 

Hande Fırat istifa etmiş!

Gazeteci Murat Ağırel, Halk TV’de Hande Fırat'ın Medya Oscarları'ndaki 'Plaket için 2 milyon lira' haberinin basına yansımasından önce istifa ettiğini açıkladı. Ödül töreninde Advertcity Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kapki’nin Erdoğan’ın elinden plaket almak için 2 milyon lira verdiği iddia edilmişti.

"Ailemle birlikteyken arabayla önümü kestiler"

Gazetecilere ve siyasetçilere yönelik saldırı ve tehditlerin arttığı bu günlerde Gazeteci Murat Ağırel, ailesiyle birlikte yaşadığı korkunç anları ilk kez Halk TV'de anlattı. Daha önce uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti'nin adamlarından tehdit aldığını ve savcılığa başvurduğunu söyleyen Ağırel, "Savcılık bununla ilgili takipsizlik verdi" ifadelerini kullandı. Ağırel, o anları işte şöyle anlattı:

Eşim ve çocuğumla, bir araç gelip önümüzü kesti. Selektör yaptım, kornoya bastım… Ben sadece eşime baktım, arka arkaya gitmeye başladım ve bir önceki gün gördüğümüz araç oradaydı. Bunlarla ilgili suç duyurusunda bulunduk, sonuç yok.” 

"Özdağ'ın gözünün görmeme tehlikesi var!"

Sözcü Gazetesi yazarı Saygı Öztürk Halk TV’de saldırı sonrasında Özdağ’ın sağlık problemlerinin sürdüğünü söyledi ve “Gözünün görememe tehlikesi var. Gözlerinde sürekli kararmalar meydana geliyor” dedi.