Nikahta Kelepçelendiler!

Nikahta Kelepçelendiler!
ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde nikah töreniyle evlenen polis memurları Elif Korkmaz ile Burak Yeşiltepe'ye meslektaşları ömür boyu ayrılmamaları dileğiyle kelepçe taktı.Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis...

ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde nikah töreniyle evlenen polis memurları Elif Korkmaz ile Burak Yeşiltepe'ye meslektaşları ömür boyu ayrılmamaları dileğiyle kelepçe taktı.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Elif Korkmaz ile Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Burak Yeşiltepe, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Genç çiftin şahitliğini Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Tektaş, eski Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Ereğli İlçe Emniyet Amiri Nurettin Çelik ve Alaplı İlçe Emniyet Amiri Fatih Tosun yaptı. Nikahın ardından evlilik cüzdanı Elif Korkmaz'a verildi. Tebrikleri kabul eden çifte meslektaşları ömür boyu ayrılmamaları dileğiyle kelepçe taktı.

Eşiyle birlikte kolundaki kelepçeyle fotoğraf çektiren Burak Yeşiltepe, "Çok mutlu olduk. Ayrıca kelepçe takılması çok farklı bir duyguymuş" diye konuştu.