Domuz Bağı Cinayetinde Yeni Gelişme!

Harbiye'deki domuz bağı cinayetiyle ilgili mahkemeye sevk edilen 15 kişiden 3'ü tutuklandı. 12 kişi ise adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı.Emniyetteki işlemlerinin ardından saat 13.00 sıralarında adliyeye getirilen...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Domuz Bağı Cinayetinde Yeni Gelişme!

Harbiye'deki domuz bağı cinayetiyle ilgili mahkemeye sevk edilen 15 kişiden 3'ü tutuklandı. 12 kişi ise adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından saat 13.00 sıralarında adliyeye getirilen 12'si kadın 15 şüpheli, sağlık kontrolünün ardından nöbetçi savcılığa götürüldü. Aralarında Ermeni uyruklu vatandaşların da bulunduğu 15 şüpheli, savcılıkta sorgulandıktan sonra biri yağma olmak üzere 13 ayrı suçtan tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Saat 19.00 sıralarında hakim karşısına çıkan şüphelilerin işlemleri saat 00.30 sıralarında sona erdi. Nöbetçi Mahkeme, 15 şüpheliden Artur A., Aram E. ve Serge B.'nin "Adam öldürmek", "Yağma", "Gasp","Konut dokunulmazlığını ihlal" gibi suçlardan tutuklanmasına karar verdi. 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 12 kadın şüpheli ise haklarında yurtdışı çıkış yasağı ve haftada bir gün polis merkezine imza adli kontrolü uygulanarak serbest bırakıldı.