Bahçeli referanduma 15 gün kala Erdoğan hakkında bakın ne demiş

Murat İde 16 Nisan Referandumu öncesi MHP Lideri Bahçeli ile yaptığı görüşmeyi anlattı. İde, "Senin kafanı karışık görüyorum dedi bende evet efendim karışık dedim

Murat İde 16 Nisan Referandumu öncesi MHP Lideri Bahçeli ile yaptığı görüşmeyi anlattı. İde, "Senin kafanı karışık görüyorum dedi bende evet efendim karışık dedim. Neden karışık dedi, ben bu vaatlerle bu sistem bi hayrı olmayacağını düşünüyorum. Erdoğan'ın da siyasetine güvenmiyorum dedim. Aldığım cevap da şuydu, bu arada referanduma 15-20 gün var. MHP referandumda "EVET" kampanyası yapıyor. Bahçeli bana döndü dedi: Murat Bey bende güvenmiyorum o şahsa (Erdoğan'a) dedi." açıklamasını yaptı.

Murat İde, 16 Nisan Referandumu öncesi MHP Lideri Bahçeli ile yaptığı görüşmeyi anlattı. İde, "Senin kafanı karışık görüyorum dedi bende evet efendim karışık dedim. Neden karışık dedi, ben bu vaatlerle bu sistem bi hayrı olmayacağını düşünüyorum. Erdoğan'ın da siyasetine güvenmiyorum dedim. Aldığım cevap da şuydu, bu arada referanduma 15-20 gün var. MHP referandumda "EVET" kampanyası yapıyor. Bahçeli bana döndü dedi: Murat Bey bende güvenmiyorum o şahsa (Erdoğan'a) dedi." açıklamasını yaptı.