Alkollü kızların kavgası karakolda bitti

Alkollü kızların kavgası karakolda bitti
Başkent’te 2015 yılının ilk dakikalarında aşırı alkol alan genç kızlar arasında başlayan "laf atma" tartışması daha sonra kavgaya dönüştü. Olayda 1 kişi yüzünden aldığı darbeler nedeniyle kanlar içinde kaldı.Edinilen...

Başkent’te 2015 yılının ilk dakikalarında aşırı alkol alan genç kızlar arasında başlayan "laf atma" tartışması daha sonra kavgaya dönüştü. Olayda 1 kişi yüzünden aldığı darbeler nedeniyle kanlar içinde kaldı.

Edinilen bilgiye göre, olay Yüksel Caddesi üzerindeki Alba Otel’deki yeni yıl kutlamaları sırasında yaşandı. Yılbaşı dolayısıyla düzenlenen kutlamada aşırı alkol alan genç kızlar arasında gece yarısından dakikalar sonra "laf atma" tartışması başladı. Erkeklerin de katılmasıyla alevlenen tartışma alkolün de etkisiyle bir anda kavgaya dönüştü. 8-9 kişilik grup arasında yaşanan kavgada tekme ve yumruklar konuştu. Olayda bir kişi yüzünden aldığı darbeler nedeniyle kanlar içerisinde kaldı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Alkollü olduğu gözlenen genç kızlardan biri sinirini bulunduğu otomobilin kapısını duvara çarparak çıkarmaya çalıştı. Polis ekipleri olaya müdahale ederek kavganın uzamasını önledi.