'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya hakkında çarpıcı iddia: 15 bin lirayı alınca...

'Şişmanlarla görüşmüyorum' diyen Deniz Akkaya hakkında çarpıcı iddia: 15 bin lirayı alınca...
''Şişmanlarla görüşmüyorum'' sözleriyle gündeme gelen Deniz Akkaya, sosyal medyada tepki yağdı. Son olarak bir kullanıcı Deniz Akkaya'nın Instagram'daki ruj markasının reklam çekimine ilişkin çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk olan Deniz Akkaya, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Akkaya, iki yıl önce yaptığı “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum” açıklamasının arkasında durarak sözlerini yineledi. 

'Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır'

Akkaya, 2 yıl önce katıldığı bir programda “Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır. Bile bile sorunlarına sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem” ifadelerinde bulunmuştu.

'İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem'

Akkaya, Armağan Çağlayan'ın YouTube’da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' prograramında şu açıklamalarda bulundu: 

"Biz hasta taraflarımıza bile bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum çünkü görüşlerimiz ayrı. Anoreksiklerde de arkadaşlık kuramam. Aynaya baktığında çözebileceğin sorunları elimizin tersiyle itmemeliyiz. Yeme bozukluğu bir duygusal rahatsızlıktır, üstüne çalışmak gerek. Sorunlarına sarılan bir insan intihar ediyor demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem.”

Akkaya'nın 2 yıl önce söylediği ve yinelediği bu sözleri nedeniyle sosyal medyada tepki yağdı. 

Son olarak bir sosyal medya kullanıcısının Deniz Akkaya'nın Instagram'daki ruj markasının reklam çekimine ilişkin çarpıcı bir paylaşımda bulundu. 

Kullanıcı Akkaya için ''Niye vergisiz 15bin nakiti verince Instagram'daki ruj markamızın çekimine koşa koşa gelmiştin. Kameraman da şişmandı, ben de'' diye yazdı.

317392-594x524.png

 

 

Etiketler :