Şeyma Subaşı kararını açıkladı: Türkiye'den ayrılıyor

Şeyma Subaşı kararını açıkladı: Türkiye'den ayrılıyor
Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, YouTube kanalında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Şeyma Subaşı, kendi sosyal medya hesabından yayınladığı 14 dakika süren videosunda, özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı. Spor giyim ürünlerinin ardından yeni bir şirket kurduğunu söyleyen Subaşı, bu şirkette saçlarından ayak tırnaklarına kadar kullandığı tüm ürünlerin yer alacağını belirtti.

'Beni ailemden istedi'

Bodrum'da sevgilisi Mohammed Elsaloussi ve ailesiyle birlikte tatil yaptığını söyleyen Subaşı, ''İsteme oldu aslında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi'' dedi.

Subaşı, sevgilisinin "Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak" dediğini de aktardı.

'Türkiye'de yaşamayı düşünmüyorum'

Bir ay sonra Miami'ye taşınacağını duyuran Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın İstanbul'da okuyacağını ve bu nedenle onu görmek için her ay Miami ve İstanbul arasında mekik dokuyacağını belirtti. Subaşı, bu yıl Melisa'yı Miami'ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini de sözlerine ekledi.

Sevgilisi Mohammed Elsaloussi'nin gittikleri her ülkede ev almak istediğini belirten Subaşı, Türkiye'de yaşamayı düşünmediğini açıkladı.