Şeyma'nın kardeşi Acun'un sevgilisiyle tatilde

Şeyma Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl, Acun Ilıcalı'nın sevgili Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte tatile çıktı. İkili öncesinde Kübra Açıl'ın kızının doğum gününde bir araya gelmişti. Sonrasında ise Çeşme'de birlikte görüntülendiler, Şeyma Subaşı ise sessizliğini koruyor.

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Temmuz 2021 20:44
Şeyma'nın kardeşi Acun'un sevgilisiyle tatilde

Şeyma Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl, Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunaya ile tatile çıktı. İkiliyi Alaçatı sokaklarında gezerken görenler şaşkınlığını gizleyemezken, Şeyma Subaşı'nın bu duruma ne tepki vereceği merak konusu oldu.

Şeyma Subaşı'dan boşanan Acun Ilıcalı, uzun süredir kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşıyor. Aşklarını ilan ettikten sonra sık sık görüntülenen çift, son hamlesiyle herkesi şaşkına çevirdi.

Şeyma'nın kardeşi, Acun'un sevgilisiyle tatilde

Medya Tava'nın haberine göre; Geçtiğimiz günlerde eski eniştesi Acun Ilıcalı'yı kızının doğum gününe çağıran ve sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşan Subaşı'nın kardeşi Kübra Açıl, bu sefer de Ilıcalı'nın sevgilisiyle tatile çıktı. Açıl ve Altunkaya önceki akşam Alaçatı sokaklarında kız kıza alışveriş yaparken görüntülendi.

2-syze.jpg

Şeyma'dan Acun Ilıcalı'nın olduğu fotoğrafa yorum

Kübra Açıl önceki gün evinde kızının doğum gününü kutlamış ve Acun Ilıcalı'yı da davet etmişti. Eşi, Acun Ilıcalı, Melisa ve kızıyla olan fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Açıl'a ilk yorumlardan biri de kardeşi Şeyma Subaşı'dan gelmişti. Subaşı, Ilıcalı ve kızının olduğu fotoğrafa gülen yüzlü kalp emojisi koymuştu.

3-zhkw.jpg