Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na: Çocuğu da alet et ki, etkisi daha yüksek olsun

Türkiye, alevlerle mücadele ederken Bodrum’da yaptığı yat tatilini Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı’na tepki gelmeye devam ediyor. Kızıyla jet ski üzerinde poz veren Şeyma Subaşı’na Deniz Akkaya’dan da eleştiri geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Ağustos 2021 11:49
Deniz Akkaya’dan Şeyma Subaşı’na: Çocuğu da alet et ki, etkisi daha yüksek olsun

Barıştığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Bodrum'da tatil yapan Şeyma Subaşı eleştirilerin odağında. Yangınlarla mücadelenin sürdüğü bir dönemde art arda tatil pozu paylaşan Subaşı, 'duyarsız' olmakla eleştiriliyor. Şeyma Subaşı'na sosyal medyada en büyük tepki Deniz Akkaya'dan geldi.

Daha önce, "Senin için artık üzülmüyorum. Tek üzüldüğüm anne olduğun için senden hayatı öğrenen günahsız kızın!" diyen Akkaya, kızı ile jet ski üzerinde fotoğraf paylaşan Subaşı hakkında bu sefer 'Ruhu bozukluk' dedi. 

'Ruhi bozukluk'

Akkaya, Şubaşı'nın kızı ile fotoğrafını alıntılayıp şu mesajı yazdı: 

"Çocuğu da alet et ki, etkisi daha yüksek olsun. Aferin sana. Merak ediyorum çocuk soruyor anne bu duman nereden geliyor ne cevap veriyor bu fantastik kafa ile. Yani bu nasıl ruh hali, ruhi bozukluk."

ekran-resmi-2021-08-05-11-37-06.png

 

'Çok üzgünüz' 

Şeyma Subaşı, önceki gün paylaşımları nedeniyle gelen tepkiler üzerine, "Ülkemiz yanarken teknede eğlendiğim haberleri asılsızdır. Tekne bizim teknemiz değildir. Ülkece bu görüntülere şahit olmak acı verici. Biz de herkes kadar yaşanan bu talihsiz olaylar adına çok üzgünüz. En kısa zamanda yangınların sona ermesi için dua ediyoruz" açıklamasını paylaşmıştı.