'Maske Kimsin Sen?' hakkında yeni karar

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK) inceleme başlattığı 'Maske Kimsin Sen?' isimli program için FOX TV yeni bir karar aldı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 08 Ocak 2022 10:52
'Maske Kimsin Sen?' hakkında yeni karar

FOX TV yönetimi, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) inceleme başlattığı ‘Maske Kimsin Sen?’ programı ile ilgili yeni bir karar aldı.

Programın dünyanın birçok ülkesinde izlendiğine vurgu yapan kanal, yeni fragmanda programın yayınlandığı ülkelerin isimlerine de yer verecek.

FOX TV ayrıca, normalde haftada tek bölüm olarak cumartesi akşamları yayınlanması planlanan yarışma için yayın akışında değişikliğe giderek yarışmayı iki akşam yayınlama kararı aldı. ‘Maske Kimsin Sen?’, 8 Ocak Cumartesi ve 9 Ocak Pazar akşamları yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşacak.

Yarışma hangi ülkelerde yayınlanıyor?

Yarışmanın yayınlandığı ülkeler arasında, Arjantin, Ermenistan, Avustralya, Azerbaycan, Bulgaristan, Kamboçya, Brazilya, Şili, Çin, Danımarka, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Endonezya, İsrail, Japonya, Malezya, Litvanya, Meksika, Panama, Filipinler, Romanya, Portekiz, Peru, Rusya, İsveç, İsviçre, Tayland, Birleşik Krallık, Ukrayna, ABD ve Vietnam yer alıyor.