Kim Kardashian ve Pete Davidson ayrıldı

Magazin ünlüsü Kim Kardashian ve komedyen Pete Davidson 9 aylık ilişkilerine son verdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Ağustos 2022 12:24
Kim Kardashian ve Pete Davidson ayrıldı

Çifte yakın birden fazla kaynağın E!'ye verdiği bilgiye göre, magazin ünlüsü Kim Kardashian ve komedyen Pete Davidson, 9 aylık aşklarını sona erdirerek arkadaş olarak kalmaya karar verdi.

Kardashian ve Davidson'ın ayrıldığı bilgisini paylaşan kaynaklar, ikilinin "birbirlerine karşı çok fazla sevgi ve saygı" duymalarına rağmen, uzun mesafenin ve yoğun çalışma programlarının "bir ilişkiyi sürdürmeyi gerçekten zorlaştırdığını" açıkladı.

E!, ikilinin "bu hafta içinde" ayrıldığını aktardı. Davidson'ın Wizards'ın çekimleri için Avustralya'dayken, Kardashian'ın ise ailesiyle birlikte Los Angeles'ta olduğunu bildirildi.

İlişkileri iyi gidiyor derken son buldu

Sürpriz haber, kaynakların Us Weekly ve E!'ye yaptığı açıklamada Kardashian ve Davidson'ın uzun mesafeli bir ilişki yaşamasına rağmen bu işi gayet iyi yürüttüklerini açıklamalarından günler sonra geldi. Kardashian'a yakın bir kaynak, 1 Ağustos'ta E!'ye pembe bir tablo çizmiş ve çiftin arasında kıtalar olmasına rağmen sorun yaşamadığını iddia etmişti.

Günler sonra, bir kaynak Us Weekly'ye çiftin mesafeden dolayı bazı zorluklar yaşadığını ancak yine de ilişkilerini yürüttüklerini kabul etti. "Kim ve Pete sürekli iletişim halindeler" diyen kaynak, Los Angeles ve Avustralya arasındaki zaman farkının sorun yarattığını belirtti. Kaynak, "Saat dilimleri ve çekimleri konuşmalarını engelliyordu" dedi.

Dövmesini yaptırmıştı

Pete Davidson, Kim Kardashian için, "Sevgilim bir avukat" dövmesi yaptırmış, Kardashian da bu dövmeyi Instagram hesabından paylaşmıştı.

pete-davidson.png

halktv.com.tr // DIŞ HABERLER