Ezgi Mola'dan Gülşen'e destek

Transparan kostümüyle tepki çeken Gülşen'e bir destek de Ezgi Mola'dan geldi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Temmuz 2021 13:44
Ezgi Mola'dan Gülşen'e destek

Alaçatı'da giydiği sahne kıyafeti nedeniyle tepki çeken Gülşen, "Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi..." sözleriyle yanıt vermişti. 

Ezgi Mola'dan destek 

ezgi-mola.jpg

Ezgi Mola, Gülşen'e olumsuz yorumlara "Onun kıyafeti, öbürünün kimi sevdiği, diğerinin ne içtiği diye diye diye, dibinizdeki istismar edilen çocukları, şiddet gören kadınları, katledilen doğayı, güzelim canların öldüğünü görmezden geldiniz, mahvettiniz. Göl kurutmak, denizi bitirmek ne ya! Konuşan yandı, korkutuldu, cezayı alması gereken sapıkları salıverip madalya taktınız. Yaşattığınızı yaşayın başka dileğim yok. Özgürlükleri kısıtlayıp vır vır etmek yerine cana kıyamet vermeyi, ülkenin her karış toprağını korumayı öğrenin!" ifadeleriyle yanıt vererek özgürlük vurgusu yaptı.

Tarkan da destek vermşti 

Tarkan da "İnadına başkası olma kendin ol sen Gülşencim. Hayat senin, hükmü senin. Yanındayım" sözlerine kalp emojisi koyarak Gülşen'e destek vermişti.