Sedat Peker, AA muhabirinin sorusunu tweetledi

Organize suç örgütü yöneticisi Sedat Peker, Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan'ın, Bakanlar Mustafa Varank ve Bekir Pakdemirli'ye "AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük" diye sormasını Twitter hesabından paylaştı.

Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye düzenledikleri basın toplantısında "AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük?" diye sormuştu. 

Sedat Peker, Anadolu Ajansı muhabirinin sorusunu Twitter hesabında tırnak içine aldığı şu sözlerle paylaştı: “Doğruların gözle görülmeyen orduları vardır ve onlar tam zamanında yetişirler”

İşte Peker'in o tweeti: 
 

 

 

Anadolu Ajansı'nın Muhabiri Bakanlara ne sormuştu


Turan Instagram hesabından sorusunu paylaştı. Turan sözleri şöyle devam etmişti: 

"Son günlerde gündemi meşgul eden konular var. Narkobürokrasiyle ilgili iddialar ülkemizi uluslararası arenada zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? Ve de 19 yıllık bir toplum hareketi olarak başlayan milletin teveccühünü kazan AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük?

Buna ilişkin çarşıda, pazarda, metrobüste çocuklar herkes bunu konuşuyor ama sayın bakanlarımız buna ilişkin tek kelime etmiyor.

Sayın Pakdemirli bakanımıza sorum da Sayın Soylu kabine toplantısında buna ilişkin bir açıklama yaptı mı, savunma yaptı mı? Açıklaması sizi tatmin etti mi?

Sayın Bakanım, üç buçuk yaşındaki oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan dolayı utanıyorum. Sizin çocuklarınız yok mu?"