Ünlü İtalyan Spor Muhabiri Pioli'yi Fenerbahçe'ye Yazdı

Ünlü İtalyan Spor Muhabiri Pioli'yi Fenerbahçe'ye Yazdı
Stefano Pioli, AC Milan'dan ayrılarak yeni bir maceraya atılmaya hazırlanıyor. İtalyan teknik adamın geleceği, Serie A'nın güneyindeki Salernitana ile görüşmelerine odaklanıyor. Ayrıca Fenerbahçe ve Serie A'dan Atalanta ve Bologna ile de temasları sürüyor...

AC Milan'ın teknik direktörü Stefano Pioli'nin geleceği, bir süredir belirsizliğini koruyordu. Ancak son gelişmeler, Pioli'nin Milan'dan ayrıldığını gösteriyor. İtalyan teknik adamın, Rossoneri kulübüyle anlaşarak ayrıldığı bildiriliyor. Bu ayrılığın ardından Pioli'nin, yeni bir maceraya atılmak için fırsat kolladığı belirtiliyor.

İTALYA'NIN GÜNEYİNDE YENİ BİR BAŞLANGIÇ: SALERNİTANA İLE ANLAŞMA MI?

La Gazetta DEllo Sport'tan Marco Postto'nun haberine göre Pioli'nin sonraki durağının neresi olacağı ise belirsizliğini koruyor. Ancak iddialara göre, Pioli'nin gözü İtalya'nın güneyinde, Serie A'da mücadele eden Salernitana takımında olabilir. Salernitana'nın, Pioli'yi takımın başına getirmek için görüşmeler yaptığı konuşuluyor.

YURTDIŞI HEYECANI: TÜRKİYE'DE FENERBAHÇE İLE ANLAŞMA MI?

Pioli'nin adı son dönemde yurtdışından da takımlarla anılmaya başlandı. Türkiye'nin köklü kulüplerinden Fenerbahçe'nin, Pioli'yi teknik direktör olarak düşündüğü ancak henüz resmi bir adım atmadığı belirtiliyor. Fenerbahçe'nin, Pioli'yi hedeflerinin başında tuttuğu ifade ediliyor.

SERİE A'DAN YENİ TEKLİFLER: ATALANTA VE BOLOGNA İLE GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Pioli'nin Serie A'dan da teklifler aldığı konuşuluyor. Bu teklifler arasında Atalanta ve Bologna'nın olduğu belirtiliyor. Atalanta'nın, Pioli ile görüşmeler yaparak projelerinin örtüşüp örtüşmediğini değerlendirdiği ifade edilirken, Bologna'nın ise Pioli'yi teknik direktör olarak yeniden takımına kazandırmak istediği kaydediliyor.