Sergen Yalçın'dan "Takımı ayağa kaldır" tezahüratına olay yanıt

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, 4-0 kaybettikleri Giresunspor maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Kasım 2021 09:21

Spor Toto Süper Lig'in 14. hafta karşılaşmasında Giresunspor'a sahasında 4-0 mağlup olan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, yenilginin ardından konuştu.

İşte Sergen Yalçın'ın açıklamaları:

"Bu durumun sorumlusu benim, biraz da onu söylemek lazım. Futbol, insanı başka yerlere götürebiliyor. Geçen sene nasıl başarılı bir sezon geçirdiysek, bu sezon tersini yaşıyoruz. Çözüm bulamıyoruz, söylenecek fazla bir şey yok. İşler iyi gitmiyor. Taraftarımızdan kendi ve takımım adına özür diliyorum. Onlar birçok şeyi hak ediyorlar. Bu sezon maalesef istediklerini veremedik, bunun da sorumlusu benim doğal olarak."

"Beşiktaş taraftarı 'Sergen takımı ayağa kaldır!" diye bağırıyor. Elimizden gelen çabayı gösteriyoruz ama şunu da söylemeliyim, ben oynamıyorum sahada. Oyuncuların sahada reaksiyon göstermesi lazım. Taraftardan özür diliyoruz gerçekten."

"VAR bizim lehimize pozisyonlarda devreye girmiyor. Bu tür hakem arkadaşların Türk futbolunda olmaması lazım. Oyunun artık sahada oynandığını düşünmüyorum. Tamamen televizyon önünde oynanıyor artık."