Şampiyonluk sonrası ilk paylaşım: 'O kadar çok hayal ettim ki...'

Şampiyonluk sonrası ilk paylaşım: 'O kadar çok hayal ettim ki...'
Arjantinli futbolcu Lionel Messi, 2022 FIFA Dünya Kupası'nda şampiyonluğa ulaşmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Messi, yaptığı paylaşımda, "O kadar çok hayal ettim ki, o kadar çok istedim ki hâlâ inanamıyorum" ifadelerini kullandı.

Katar’da düzenlenen 2022 Dünya Kupası'nda şampiyon Arjantin oldu. Normal süresi 3-3 biten finalde Fransa'yı penaltı atışlarında mağlup eden Arjantin, tarihinde üçüncü kez kupanın sahibi oldu.

Daha önce yaptığı açıklamalarda Dünya Kupası'nda son kez oynadığını söyleyen Lionel Messi, finalin ardından ise Arjantin Milli Takımı'nı henüz bırakmadığını ifade etti. Duygularını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Messi, "O kadar çok hayal ettim ki, o kadar çok istedim ki hâlâ inanamıyorum. Aileme, beni destekleyen herkese ve ayrıca bize inananlara çok teşekkür ederim. Arjantinliler'in birlikte savaştıklarında ve birlik olduklarında, akıllarına koyduğu her şeyi başarabileceklerini bir kez daha kanıtladık. Bu takım çok kaliteli ve yetenekli oyunculardan kurulu ancak 'takım' bireylerden ötedeydi. Başardık! Çok yakında görüşeceğiz" diye yazdı.

messi2.jpg

Kaynak:halktv.com.tr

Etiketler :