Nordsjaelland Maçı Öncesi Fenerbahçe'de Büyük Endişe

Son haftalarda sakatlıklarla boğuşan Fenerbahçe, Nordsjaelland maçı öncesinde endişeli bir atmosfere sahip. Maçın suni çimde oynanacak olması, sakatlıklara davetiye çıkarıyor. İşte konuya ilişkin ayrıntılar...

Fenerbahçe'de son dönemde yaşanan sakatlıklar sebebiyle as kadro bozulmuş ve söz konusu periyotta Sarı-Lacivertliler büyük sıkıntı yaşamıştı. Fred, Djiku gibi ilk 11'in kilit isimlerinden iyi haber gelirken, UEFA Avrupa Konferans Ligi'ndeki Nordsjaelland maçı öncesi Fenerbahçe yine endişe içinde.

Bilindiği üzere Danimarka temsilcisi maçlarını suni çimde oynuyor. Söz konusu zemin, olası sakatlıklar için son derece elverişli. Kritik maç öncesi teknik heyet konuyla ilgili harekete geçerken, bazı isimlerin dinlendirilmesi planlanıyor.

HÜCUM BÖLGESİ ZAYIFLADI

edin-dzeko.jpg

Milliyet'in haberine göre; İsmail Kartal'ın Edin Dzeko, Dusan Tadic, Szymanski gibi isimleri Nordsjaelland maçında dinlendirme olasılığı bulunuyor.

Bahsi geçen futbolcuların ilk 11'de yer almadığı senaryoda Fenerbahçe'nin hücum bölgesinde zayıfladığı vurgulanırken, Sarı-Lacivertlilerin Nordsjaelland'a yenilmesi durumunda liderliğin de tehlikeye girecek olması teknik heyeti düşündüren bir diğer etmen.

Fenerbahçe grubunu ikinci sırada tamamlarsa mart ayında play-off oynayacak.

Nordsjaelland-Fenerbahçe maçı yarın TSİ 23:00'de oynanacak.