Messi ve Ronaldo aynı karede: Fotoğraftaki mesaj

Messi ve Ronaldo aynı karede: Fotoğraftaki mesaj
Dünyaca ünlü futbol oyuncuları Messi ve Ronaldo, Instagram hesaplarından eş zamanlı olarak aynı fotoğrafı paylaştı. Paylaşımı titizlikle inceleyen hayranlar, fotoğraftaki gizli mesajı buldu.

Başarılı yıldızlar Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo'nun Louis Vuitton işbirliği kapsamında yaptıkları ortak paylaşım, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Bir marka için objektif karşısına geçen efsane oyuncular, ilk kez sosyal medyada birlikte yer aldıkları bir fotoğrafı paylaştı. Fotoğraf dünya çapında büyük yankı uyandırdı.

fh8cinnx0aeb3yt.jpg

İki oyuncunun hayranları ise yukarıdaki fotoğraf için yaptıkları yorumlarda yine rekabeti gündeme getirerek, "Burada bile Messi, Penaldo'nun bir adım önünde", "Messi kendinden iyi oyuncularla oynuyor yine" gibi yorumlar yaparken, diğer taraftan bazı kullanıcılar da, "Birinin diğerinden daha iyi olduğunu söylememeliyiz. Futbolu heyecan verici ve eğlenceli hale getirdikleri gerçeğiyle yetinmeli ve onları hep birlikte zirveye çıkarmalıyız" paylaşımında bulundu.

Fotoğraftaki mesaj

Fotoğrafın alt metni ise çok geçmeden keşfedildi. Görüntüde yer alan satranç tahtası, satrancın Messi ve Ronaldo'su kabul edilen Carlsen ve Hikaru Nakamura'nın 2017 karşılıklı oynadığı ve büyük çekişmenin ardından berabere kalan oyundan alındığı öğrenildi.

Webtekno'nun aktardığına göre benzerlikler bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Tahtada siyah ve beyaz piyon birbirini kilitlemiş. Messi’nin siyah kalesi, şayet beyaz piyonu yerse, Ronaldo’nun veziri de Messi’nin kalesini yer. Böyle bir durumda Messi’nin veziri de Ronaldo’nun vezirini yer. Ancak bu durumdan Messi karlı çıkamaz zira Ronaldo’nun şahı, Messi’nin vezirini yer. Yani maç her türlü berabere bitiyor.

Manchester United ile zor günlerden geçen Ronaldo, geçenlerde Messi için, "Çok iyi bir rekabet yaşadık. Kendisiyle çok iyi bir ilişkimiz var. Ama hala bir yemek yemedik. Onunla yemekte buluşmak istiyorum" demişti.

Etiketler :