Marcao'nun bonservis bedeli belli oldu

Marcao'nun bonservis bedeli belli oldu
Galatasaray, Marcao'nun 15 milyon Euro'ya İspanyol ekibi Sevilla'ya transfer olduğunu KAP'a bildirdi. Galatasaray sonraki satıştan elde edeceği payı da duyurdu.

Galatasaray, Marcao'nun Sevilla'ya 15 milyon Euro + sonraki satıştan karın %10'unu pay alacak şekilde transfer olduğunu açıkladı.

Galatasaray'ın KAP'a yaptığı açıklama şöyle;

Profesyonel Futbolcumuz Marcos Do Nascimento Teixeira'nın transferi konusunda Sevilla Football Club, S.A.D. ile anlaşmaya varılmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre Sevilla Football Club, S.A.D., Şirketimize bonuslar ile birlikte 15.000.000 Eur tutarında transfer bedeli ödeyecektir. Oyuncunun ileride bir başka kulübe kiralanması ya da satılması durumunda, elde edilecek transfer bedeli karının %10'u ayrıca Sevilla Football Club, S.A.D. tarafından Şirketimize ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

'Her şey için teşekkürler Marcao'

Galatasaray'ın resmi sitesinden yapılan açıklama ise şöyle;

Şanlı Galatasaray formasıyla 3 kupa kazanan, sahaya her maç yüreğini koyan, takımına kaptanlık yapan, yeri geldiğinde bataklığa dönmüş penaltı noktasını elleriyle temizleyen Marcos do Nascimento Teixeira. Yolun açık olsun. Her şey için teşekkürler Marcao