Jose Mourinho'un Mert Hakan Yandaş'a Hitap Şekli Gündem Oldu

Jose Mourinho'un Mert Hakan Yandaş'a Hitap Şekli Gündem Oldu
Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Jose Mourinho ile antrenmanlarını sürdürüyor. Antrenmanda Portekizli teknik adamın Mert Hakan Yandaş'a hitap şekliyse gündem oldu.

Gelecek sezon için çalışmalarını Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe'de Jose Mourinho, adeta oyunculara nefes aldırmıyor. İdmanda otoriter ve disiplinli tavırlarıyla dikkat çeken Portekizli teknik adamın Mert Hakan Yandaş'a hitap şekli kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

YANDAŞ'A "KOMUTAN" DİYE HİTAP ETTİ

jose-mourinho-14.jpg

Mourinho'nun takımdaki futbolculara isimleriyle hitap ederken Mert Hakan Yandaş'a "Komutan" demesi dikkatlerden kaçmadı. Tecrübeli teknik adamın geride bıraktığımız sezonun en tartışmalı isimlerinden olan Hakan'a bu şekilde hitap etmesi çok konuşuldu.

ÇALIŞMALAR SON HIZIYLA DEVA EDİYOR

fenerbahce-idman.jpg

Öte yandan Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını son hızıyla sürdürüyor. Büyük bir disiplinle idmanları yöneten Jose Mourinho, dünkü idmanda savunma ve hücum çalışmaları üzerinde durdu.

Defans hattındaki oyunculardan pasla çıkmalarını isteyen Mourinho, orta saha oyuncularından ise hızlı pas yapmalarını istedi. Jose Mourinho 11'e 11 çift kale oynanan maçı saha kenarındaki sete çıkarak izledi. Portekizli teknik adam, maçta futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Özel izinleri biten Osayi-Samuel ve Djiku'nun bugün kampa katılacağı belirtildi.