İsmail Kartal 'Atatürk' Sözleri ile Gündem Oldu!

İsmail Kartal 'Atatürk' Sözleri ile Gündem Oldu!
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ludogorets maçı öncesi sarı lacivertli kulübün 82 öğrenciye eğitim desteği kararını Atatürk vurgusuyla paylaştı. O sözler gündem oldu.

İsmail Kartal: Bu ulusa hizmet görevi bitmez

Fenerbahçe ve Türk Eğitim Vakfı, Cumhuriyetin yüzüncü yılında 82 öğrenciye eğitim desteği sağlama kararı aldı. Sarı lacivertli kulüp yaptığı resmi açıklamada Türkiye'nin 81 ilinden seçilecek 81 öğrenciye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden bir öğrenciye eğitim desteği sağlama kararını duyurdu. Cumhuriyetin 100. yılını anlamlı bir şekilde kutlamayı planlayan sarı lacivertli yönetimin aldığı bu karara futbolcuların yanı sıra teknik direktör İsmail Kartal da destek verdi.

‘OMUZLARIMIZDA SORUMLULUK TAŞIYORUZ’

UEFA Konferans Ligi’nde oynanacak Ludogorets maçı öncesi Fenerbahçe’nin sosyal medyada yaptığı bu paylaşımı alıntılayan tecrübeli teknik adam şu ifadeleri kullandı:

“Atamızın da söylediği gibi ‘Bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmez.' Bu vatan için omuzlarımızda vazgeçemeyeceğimiz bir sorumluluk taşıyoruz. Ben ve takımım da bu adımının bir parçası olacağız! Her vatandaşımız da ülkemizin geleceği çocuklar için gerekeni yapacağına inanıyorum.”

Etiketler :