Giray Bulak'tan çarpıcı Emre Belözoğlu yorumu

Fenerbahçe teknik direktörü Emre Belözoğlu göreve geldikten sonra ligde 4 maçta 10 puan toplamayı başarırken, Fenerbahçe'nin oyun anlayışında da önemli değişiklikler yaptı. Teknik direktör Giray Bulak Emre Belözoğlu hakkında konuştu

ONUR DURMUŞ

Halk TV’ye konuşan teknik direktör Giray Bulak, Fatih Terim ve Emre Belözoğlu hakkında değerlendirmede bulundu.

"Beşiktaş puan kaybetmeseydi Fatih Terim ve Emre Belözoğlu konuşulmayacakı" diyen Giray Bulak, “İyi hoca olabilirsiniz, büyük ve iyi kulüplerde çalışıyorsunuz ama siz kendi yaptığınızla bir yerlere geleceksiniz. Rakibinizin başarısızlıklarıyla bir yerlere gelmeyeceksiniz.

Beşiktaş, Ankaragücü ve Sivasspor’u yenseydi Fenerbahçe ve Galatasaray nerede olacaktı? Bugün Emre Belözoğlu ve Fatih Terim’den söz edilebilecek miydi? Hayır tabi ki bahsedilmeyecekti.  Beşiktaş sezon başından bu yana iyi oyun oynadı ve birkaç dalgalanma dışında başarılı bir performans sergiledi. Beşiktaş’ın son maçlardaki puan kayıpları sayesinde Fenerbahçe ve Galatasaray zirve yarışının içine dahil oldu.Siz kendi yaptıklarınızla değil rakibinizin yapamadıklarıyla beraber bir yerlere geliyorsunuz ve sonra iyi hoca ya da iyi takım oluyorsunuz. İşte Türk futbolu bu kadar sığ düşünüyor” dedi.

Spor yazarları Galatasaray-Trabzonspor maçını yorumladı