Galatasaray'da Mecburi Şatış! 2 Yıldızla Yollar Ayrılıyor

Galatasaray'da Mecburi Şatış! 2 Yıldızla Yollar Ayrılıyor
Süper Lig'de geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Bankalar Birliği anlaşması sebebiyle gelirlerinin yüzde 50'sine dokunamıyor. Bütçe planlaması için çalışamlarına başlayan Sarı-Kırmızılı 2 yıldızıyla mecburi olarak yollarını ayıracak.

Gelecek sezonda şampiyonluğu kimseye kaptırmak istemeyen Galatasaray, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sezonu şampiyon olarak bitirse de Bankalar Birliği anlaşması sebebiyle gelirlerinin yüzde 50'sine dokunamayan Sarı-Kırmızılı kulüp, ödemeler için çıkış yolu arıyor.

ZANIOLO AYRILIĞA EN YAKIN İSİM

nicolo-zaniolo-1.jpg

Oyuncu satmak zorunda kalan Galatasaray'da takımdan ayrılmaya en yakın isim olarak Nicolo Zaniolo dikkat çekiyor. Ülkesi İtalya'ya dönmek isteyen genç yıldıza Atalanta ve Villarreal talip oldu. Galatasaray, 24 yaşındaki futbolcunun bonservisini 20 milyon euro olarak belirledi.

KEREM AKTÜROĞLU İÇİN 17 MİLYON

kerem-akturkoglu-6.jpg

Yönetim, Real Sociedad'ın peşinde olduğu Kerem Aktürkoğlu'na da 17 milyon euro bonservis ödenirse izin verecek. Galatasaray, ayrıca defans hattından Sanchez ya da Nelsson'dan birisini yeterli teklif gelmesi halinde satacak.