Galatasaray'da bir ayrılık daha!

Galatasaray'da performansı eleştiri konusu olan oyuncuyla yollar ayrılmasına karar verildi. Öte yandan eski oyuncu ve yardımcı antrenör Albert Riera, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sarı-kırmızılı kulübe veda etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Haziran 2022 17:40
Galatasaray'da bir ayrılık daha!

Galatasaray'da Okan Buruk'un göreve gelişinin ardından ayrılık rüzgarları esmeye başladı...

2011-2014 arasında futbolcu olarak yer aldığı Galatasaray'da Ocak ayında yardımcı antrenörlük görevine getirilen Albert Riera sarı-kırmızılı kulübe veda etti.

ekran-resmi-2022-06-28-17-40-01.png

Sözleşmesi feshedilen teknik direktör Domenech Torrent'in ekibinde yer alan İspanyol futbol adamı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "2011 yılında bu harika kulübe futbolcu olarak geldim ve 11 yıl sonra antrenör olarak ayrılıyorum. Şimdi sizden öğrendiklerimi başka bir yerde denemenin zamanı geldi, kendimi deneyimli ve hazır hissediyorum ve eminim, bir gün tekrar buluşacağız.

'Bu bir veda değil'

Tarihinizin küçük bir parçası olduğum için gurur duyuyor ve her zaman sizin en için en iyisini diliyorum. Üzülmüyorum çünkü bunun bir veda olmadığını biliyorum. Görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Riera daha önce de teknik direktör Fatih Terim'in yardımcılığını yapmıştı.

Galatasaray Kulübü'nden teşekkür

Galatasaray Kulübü de Riera için veda mesajı yayımladı. Sarı-kırmızılı kulüp, "Önce bir dünya yıldızı olarak gelip Parçalı’yı giydi. Sonra bir Galatasaraylı olarak gelip futbol bilgisini takımına aktardı. Her aldığı görevde başarıyla çalıştı, başarı için uğraştı. Yolun açık olsun Riera. Gracias!" ifadelerini kullandı.