FENERBAHÇE'DEN TARİHİ KARAR

FENERBAHÇE'DEN TARİHİ KARAR
Fenerbahçe Yönetim Kurulu, futbol takımının perşembe günü oynanması gereken Mersin İdmanyurdu maçına çıkıp çıkmayacağına bugün saat 16.00'da karar verecek.Çaykur Rizespor deplasmanı dönüşünde Fenerbahçe Futbol Takımı'nı...

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, futbol takımının perşembe günü oynanması gereken Mersin İdmanyurdu maçına çıkıp çıkmayacağına bugün saat 16.00'da karar verecek.

Çaykur Rizespor deplasmanı dönüşünde Fenerbahçe Futbol Takımı'nı taşıyan otobüse silahlı saldırıda bulunulmasının ardından sarı lacivertli yönetim, "Olayın failleri bulunana kadar maçlara çıkmayacağız" açıklaması yapmıştı. Bu açıklama sonrası Sürmene'de iki kişi gözaltına alındı ancak daha sonra bu şahıslar serbest bırakıldı. Failler konusunda o günden bu yana herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Bütün bu yaşananların ardından gözler Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na çevrildi. Herkes şimdi şu sorunun cevabını merak ediyor:

"Failler hala bulunamadı, peki Fenerbahçe perşembe günü Mersin İdmanyurdu ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçına çıkacak mı?"

İşte bu kritik sorunun cevabı bugün saat 16.00'da belli olacak. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında bir toplantı yapacak olan sarı lacivertli yönetim, futbol takımının maçlara çıkıp çıkmayacağına karar verecek.