Drogba'dan Fatih Terim heykeli çağrısı

Galatasaray'da da forma giyen, eski futbolcu Didier Drogba, Bodrum'da Fatih Terim'i ziyaret etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 06 Ağustos 2022 17:46
Drogba'dan Fatih Terim heykeli çağrısı

Eski futbolcu, Galatasaray'da da forma giyen Didier Drogba, Fatih Terim'i Bodrum'daki evinde ziyaret etti. Sosyal medya hesabından ziyarete ilişkin paylaşımda bulunan Drogba, Terim'in heykelinin dikilmesi çağrısında bulundu.

Fildişi Sahilli eski yıldız Drogba, yaptığı paylaşımda, "Senin altında Galatasaray’da oynayıp tarih yazmaktan gurur duyuyorum ancak seninle ve ailenle vakit geçirmekten daha da gurur duyuyorum. Babacığım bizi evinde ağırladığın için çok teşekkürler. Galatasaray taraftarları ve Türk halkı ülkenin en önemli ve ikonik Hocasının heykelini dikmek için daha ne bekliyor" ifadelerini kullandı.

Fatih Terim de ziyaretle ilgili önceki gün yaptığı açıklamada, "Futbolda iz bırakan bir kariyer için çokça kupa kazanıp, başarılar elde etmeniz çoğu zaman size istediğinizi verebilir. Ancak geride bıraktığınız kariyerinize baktığınızda, sahip olduğunuz anılar ve hayatınızda yer eden insanlardan mutluluk duyuyorsanız, daha büyük bir şey başarmışsınız demektir. Bugün, bir futbol ikonu olan ve milyonlarca insan için bir futbolcudan fazlasını ifade eden eski oyuncum Didier Drogba'yı Bodrum'da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat" demişti.